Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/yoreniz/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/yoreniz/domains/yoreniz.com/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/home/yoreniz/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/yoreniz/domains/yoreniz.com/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Hakkımızda - yoreniz.com | Türkiye'nin Tüm Yöresel Ürünleri - Online Alışveriş Sitesi

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

yoreniz.com, Türkiye’de organik ve yöresel mağazaların dijitalleşme sürecine adım atmasını sağlamayı hedefleyerek başlatmış olduğu “Yöreniz Pazaryeri” uygulaması ile Türkiye’nin dört bir yanından yöresel ürün satış mağazalarını bir araya gelmesini sağlamaktadır.

Günümüzde, insanların artık e-ticaret mağazalarından hem zaman tasarrafu hemde kolay ulaşılabilirlik açısından alışveriş yapma alışkanlıklarını arttırdığını söyleyebilmemiz mümkündür.Yoreniz.com’da Türkiye’nin yöresel ürün platformunu oluşturarak insanların yörelerine ait ürünlere, kolay ödeme koşulları ve güvenilir mağaza anlayışı sağlamayı hedeflemektedir.

Yöreniz, yazılım, destek, grafik, reklam ve pazarlama ekipleri ile profesyonel olarak hem mağazalara hemde müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.7/24 canlı destek ekibi ve sürekli arka planda geliştirmekte olan yazılım ekibi,uygun koşullarda satın alma ve ürün sergilemek için pazarlama ve reklam ekibi ağı ile yöresel pazarını kusursuz bir şekilde yönetmektedir.

Webpaketler Yazılım Ofisi iştiraki olan Yöreniz Pazaryeri, mağazalar için uygun ürün sergileme ve anlaşmalı kargo koşulları ile dijital ortamda bir bilgi gereksinimi olmadan ürünlerini kolayca satmalarını sağlamaktadır.

Mağazalarımıza vermiş olduğumuz desteklerimiz sadece ürün sergileme ve kargo ile sınırlı olmayıp 7/24 mağaza destek ekibimiz, pazarlama ve reklam ekibimiz mağazaların büyümelerini sağlayacak çalışmaları sürekli takip ederek öneriler sunmaktadır.

Türkiye’nin hangi yöresinde olursan ol yoreniz.com ‘ da ol.

Nasıl Çalışır?

Tüketici haklarına saygılıyız, kullanıcı memnuniyeti odaklı ve yasalara uygun hareket ederiz.

Ödeme Koruma Sistemi ile siz alışverişi tamamlayıp onay verdikten sonra paranız Mağazaya aktarılır. Bu süreçte ödemeleriniz n11.com güvencesinde olur.

Mağazalar ve Alıcılar, yoreniz.com ile tüm soruları için Destek Merkezlerine danışabiliyor. yoreniz.com mağazalara ücretsiz eğitim hizmeti veriyor.

Sahte ve taklit ürünlerin satışı ile Mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek veriyoruz.

Sadece aktif ticarette olan şirketlerin mağaza açıp satış yapabildiği, kontrol edilen ve güvenilir bir “Açık Pazar” sunuyoruz.

Sadece aktif ticarette olan şirketlerin mağaza açıp satış yapabildiği, kontrol edilen ve güvenilir bir “Açık Pazar” sunuyoruz.

yoreniz.com’da sadece B2C (şirketten kişiye satış) mümkün olduğu için, hem vergi kaybını hem de sizin mağduriyetinizi engeller, sorumluluk alırız.

7/24 Canlı destek hizmetimiz ile kesintisiz bir hizmet iletişmi kanalı sunuyoruz.Her zaman ulaşabilirsiniz.

Ödeme Koruma Sistemi ile siz alışverişi tamamlayıp onay verdikten sonra paranız Mağazaya aktarılır. Bu süreçte ödemeleriniz n11.com güvencesinde olur.

Kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklar, korur ve asla izniniz dışında kullanmayız.